Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

C26 s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9871040780 | aktuálnost: 6. 10. 2016

PHP programátor
Požadujeme
• dobrou znalost PHP, HTML, CSS
• chuť stále se zdokonalovat a učit se nové věci
• schopnost efektivně řešit problémy
• vhodné i pro studenty a absolventy

Nabízíme
• příležitost rozvinout svůj potenciál a schopnosti,
• možnost aktivně se podílet na vývoji zajímavých projektů
• férové jednání a odměňování
• nástupní plat 15 – 25 tis. (dle schopností a zkušeností)
• práce v Jablonci nad Nisou (u přehrady)
Náplň práce
• vývoj webů, eshopů a informačních systémů
Jedná se o pozici na HPP, možno i DPP.
Kontakty:
Jan Verl, 605 410 915, jverl@c26.cz, www.c26.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

C26 s.r.o., Ing. Jan Verl, jverl@c26.cz, +420 605 410 915