Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista automatizace – olomoucko

referenční číslo: 11652 | aktuálnost: 24. 9. 2016

Jste odborník na průmyslovou automatizaci a nedělá Vám žádný problém hovořit cizím jazykem? Chcete se podílet na úspěchu mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu? Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní firma působící jako přední dodavatel speciálních výrobků hledá do svého týmu nového kolegu/yni na pozici:

SPECIALISTA AUTOMATIZACE – OLOMOUCKO – 35.000,-Kč

Náplň práce

  • zaškolování obsluhy k výrobní lince
  • spolupráce při výběru nových automatizovaných zařízení do výroby
  • návrhy lay outů u zařízení ve výrobě
  • spolupráce při instalaci nových zařízení
  • úzká kooperace s oddělením údržby a externími dodoavateli technologií

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru, se zaměřením na automatizace velkou výhodou
  • praxe s nastavováním automatizovaných linek
  • znalost AJ na středně pokročilé úrovni
  • znalost práce na PC (MS OFFICE)
  • spolehlivý a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • další odborné a jazykové vzdělávání
  • stravenky
  • práce na Olomoucku

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha