Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Personalist/KA a mzdová/Ý účetní

(referenční číslo: 7-30-216573/JD)

Personalistika Vás baví a chcete mít příležitost podílet se na rozvoji zaměstnanců ? Umíte zpracovat mzdy a orientujete se v legislativě? Buďte pravou rukou řediteli a podílejte se na kompletním personálním vedení.

Náplň práce:

  • mzdové poradenství, zpracování mezd, spolupráce na nastavování benefitních programů
  • administrativa spojená s nástupem a ukončením zaměstnance
  • nastavování adaptačních, zaškolovacích a průběžných plánů pro zaměstnance
  • možnost zcela samostatně řešit oblast péče o zaměstnance
  • vyhledávání a nábor nových zaměstnanců
  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • znalost mzdového účetnictví a pracovneprávní legislativy
  • zkušenosti z výrobní společnosti výhodou ne podmínkou
  • dobrá orientace na trhu práce
  • zájem podílet se na rozvoji zaměstnanců
  • znalost jazyků výhodou

Místem výkonu práce: Písecko

Nabízíme:

Benefity:

  • zázemí stabilní společnosti dlouhodobě působící na trhu
  • rodinné prostředí
  • mzdové ohodnocení až 35 000 Kč/měs.
  • bonusy ke mzdě
  • podpora jazykového vzdělávání
  • příspěvek na dojíždění

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc
Region: Jihočeský kraj
Obor: Personalistika, HR
Typ nabídky: Zaměstnání