Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér v elektrotechnice

referenční číslo: 9174 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Chcete se stát součástí zahraniční perspektivní společnosti a dostat šanci rozvíjet své znalosti? Máte vyhlášku 50/78 Sb. a znalosti konstrukce elektrických, hydraulických či pneumatických zařízení pro brousící stroje? Pokud ano, využijte příležitosti aktivně se podílet na utváření budoucnosti jedné z nejprestižnějších společností v oboru.

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad KONSTRUKTÉRA v ELEKTROTECHNICE

Náplň práce

  • Vyhotovení dokumentace elektrických zařízení
  • Vyhotovení schémat a kusovníků a projektování jejich součástek
  • Intenzivní komunikace s dalšími závody v Čechách a v Německu
  • Vyjasňování požadavků se zákazníky při technických jednáních
  • Řešení technických problémů

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ elektrotechnické
  • Vyhláška 50/78 Sb.
  • Znalost fluidní techniky
  • MS Office, elektroprojekční systém (např. Eplan) výhodou
  • Schopnost samostatné a systematické práce
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Ochota cestovat, ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající moderní technologie
  • Zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
  • Podporu kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Firemní jazykové kurzy a další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů
  • Stravování, penzijní připojištění a zaměstnanecké akce
  • Lokalita: Praha - západ/ Středočeský kraj

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha