Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer logistiky

referenční číslo: 11362 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Hledáte práci na vedoucí pozici v oblasti skladování a logistiky na Plzeňsku? Jste dostatečně schopný a zkušený v nastavování a řízení logistických toků? Máte vize, které dokážete uplatnit v praxi?
Pak jste u nás vítáni Hledáme právě VÁS
Perspektivní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici:

MANAŽER LOGISTIKY

Náplň práce

  • Zodpovědnost za tým podřízených, jejich řízení, motivování a hodnocení
  • Řízení logistiky a skladu
  • Zodpovědnost za oddělení logistiky a skladu
  • Revize procesů skladového hospodářství a jeho efektivní řízení
  • Navrhování změn vedoucích ke zlepšení prováděných činností
  • Nastavení a sjednocení procesů, zvýšení efektivity
  • Spolupráce napříč společností

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • Znalosti logistických procesů a zkušenosti s jejich nastavováním ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk – schopnost komunikace v ústní i písemné formě
  • Manažerské, organizační a komunikační dovednosti
  • Silnou osobnost, která si je schopna své návrhy obhájit

MÉNĚ

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti s tradicí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost perspektivního zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Rozšířená nabídka benefitů: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací kurzy, školení…
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha