Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektroinženýr v kvalitě - junior

referenční číslo: 10722 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Jste absolventem VŠ v oboru elektro a elektronika je Vaším koníčkem? Jste komunikativní a pečlivý člověk, který si potrpí na prvotřídní kvalitu? Ovládáte anglický jazyk a chcete si jej dále zdokonalovat? Pokud jsou Vaše odpovědi na otázky „ano“, na nic nečekejte a odpovězte na pozici ELEKTROINŽENÝR v KVALITĚ – JUNIOR ještě dnes

Náplň práce

  • Významné zaškolení na pracovní pozici
  • Řešení a zjišťování problému ve výrobě
  • Podpora pro zákazníky a dodavatele
  • Analýza příčin a následků chyb ve výrobě
  • Spolupráce s kolegy napříč firmou
  • Občasné cestování za zákazníky a dodavateli

Požadujeme:

  • VŠ v oboru elektro, ideálně mikroelektronika
  • Zkušenosti s kontrolou kvality výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost normy kvality v automotive výhodou
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Proaktivní přístup při řešení problémů

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a moderní společnosti
  • Významnou pomoc při stěhování
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Jazykové kurzy
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha