Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11321060703 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Místo výkonu práce: Malecká 613, Chrudim IV
NÁPLŇ PRÁCE: vedení týmu a zajištění provozu služby Azylový dům, sociálně právní poradenství včetně vedení sociální agendy, přímá práce s cílovou skupinou AD (tj. oběti domácího násilí, rodiny s dětmi a klienti odcházející ze zařízení ústavní výchovy), vytváření, zavádění a kontrola standardů kvality, zpracovávání statistických a koncepčních materiálů,
vedení skupinových seminářů a dalších aktivit, zajišťování spolupráce, reprezentace a vzájemné informovanosti mezi poskytovatelem sociální služby a obcemi na místní úrovni a dalšími spolupracujícími organizacemi a institucemi.
POŽADAVKY: ŘP sk. "B", vzdělání min. vyšší odborné, zaměřené na obor sociální práce a příbuzné obory (dle Zákona o sociálních službách), čistý trestní rejstřík, velmi dobrou orientaci v oblasti sociálních služeb, odbornou praxi v sociálních službách min. 3 roky, uživatelskou praxi na PC (Word, Excel, Power point, Outlook), zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, předpoklady pro týmovou práci, asertivní jednání a dobré komunikační dovednosti, organizační a řídicí schopnosti, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu. Zkušenosti s vedením týmu výhodou a dokončený nebo započatý psychoterapeutický výcvik vítán.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavou a pestrou práci s různorodou klientelou, 5 týdnů dovolené, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání, supervizi a metodickou podporu a příjemné pracovní prostředí s odpovídajícím zázemím.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 7. ř í j n a 2016 na email: pavel.tvrdik@pestalozzi.cz. S odesláním těchto dokumentů udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to pouze pro účel výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou tyto dokumenty skartovány.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail