Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Supervizor výroby

referenční číslo: 12724 | aktuálnost: 10. 10. 2016

Jste zodpovědný člověk, který má organizační schopnosti a zkušenosti s vedením pracovníků? Máte technické vzdělání a anglický jazyk na základní úrovni? Chcete být součástí stabilní společnosti, která je na trhu již mnoho let?
Pak se chopte této pracovní nabídky a zašlete mi svůj životopis
Rozvíjející se výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

SUPERVIZOR VÝROBY (29-33.000,- Kč)

Náplň práce

  • Organizování práce, kontrola a vedení pracovníků
  • Zodpovědnost za dobré výsledky a dodržování plánů
  • Zajištění, aby práce byla vykonávána dle technologických postupů
  • Snaha o zvyšování produktivity práce a snižování nákladů
  • Vedení administrativy
  • Zajištění podkladů k výpočtu mezd
  • Práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme:

  • SŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Umění pracovat s MS Office
  • Anglický jazyk – výhodou
  • Nástup ihned

Nabízíme:

  • Pět týdnů dovolené
  • Závodní stravování a příspěvky na stravu
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Vzdělávací školení
  • Zaměstnanecké slevy na výrobky
  • Místo výkonu práce: okres Týn nad Vltavou

Mzda: 29 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha