Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník pro prodej krmiv

referenční číslo: 11009 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Jste absolventem oboru v oblasti zemědělství? Chcete se podílet na úspěchu stabilní mezinárodní společnosti působící v oblasti zemědělství? Jste samostatná a komunikativní osobnost? Pak je tato nabídka určena právě Vám

Nadnárodní společnosti působící v oblasti prodeje krmiv, hledá pro různé regiony v rámci ČR do svého prodejního týmu tři junior OBCHODNÍKY pro PRODEJ KRMIV (20-25.000,-Kč) se zaměřením na skot/drůbež/prasata.

Náplň práce

  • udržování kontaktů se stávajícími zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • pravidelný reporting
  • odborné poradenství zákazníkům
  • sledování aktuálních trendů na trhu

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání zemědělského směru (zaměření na krmivářství, zootechniku nebo zemědělské inženýrství výhodou)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • samostatnou osobnost s dobrými komunikační schopnostmi
  • ochotu denně cestovat v rámci svěřeného regionu
  • praxi v oblasti prodeje (výhodou)

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • automobil i pro osobní účely
  • služební mobil a notebook
  • 24 dnů dovolené
  • nárůst mzdy po zapracování
  • výkon práce: různé regiony v rámci ČR

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha