Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní specialista - formy

referenční číslo: 11336 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Jste zkušeným pracovníkem se znalostí forem? Chcete své znalosti a dovednosti uplatnit ve společnosti úzce e specializující právě na formy? Máte cíl se stát opravdu silně specializovaným odborníkem v této oblasti? Již nehledejte dále, tato šance je určena právě Vám

Výrobní společnost specializující se na automotive hledá nového kolegu na pozici:

VÝROBNÍ SPECIALISTA - FORMY

Náplň práce

  • zodpovědnost za výrobu a údržbu forem
  • tvorba, správa a aktualizace dokumentace týkající se forem
  • zavádění nových produktů do výroby
  • účast při řešení reklamací
  • komunikace s dodavateli nástrojů a forem
  • hledání nových dodavatelů forem
  • komunikace s vedením společnosti a zákazníky v AJ

Požadujeme:

  • minimálně SŠ technického směru