Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Designer – absolventi

referenční číslo: 8290 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste absolventi vysoké školy technického směru a rádi byste pracovali na pozici DESIGNER – ABSOLVENTI na Vysočině (okres Pelhřimov)? Máte zájem rozvíjet se a využít své znalosti právě pro tuto pozici? Dokážete se domluvit anglicky nebo německy a chcete jazyk využívat ke komunikaci se zahraničními kolegy? Pak hledáme právě VÁS

Perspektivní strojírenská společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

DESIGNER – ABSOLVENTI

Náplň práce

  • tvorba technické dokumentace
  • konstrukce celého portfolia produktů
  • práce v oddělení vývoje
  • spolupráce se zahraničními kolegy
  • denní komunikace v cizím jazyce
  • cestování do zahraničí

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • komunikativní znalost anglického či německého jazyka
  • znalost konstrukčního programu nutná
  • aktivní přístup a kreativitu
  • samostatnost, spolehlivost
  • ochotu vzdělávat se a cestovat

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • příjemné pracovní prostředí
  • roční a čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy
  • závodní stravování, možnost ubytování
  • místo výkonu práce: Vysočina (okres Pelhřimov)

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha