Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10559220763 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Požadujeme:
- Minimálně 5 let praxe v řízení kvality, hodnocení dodavatelů, provádění interních a externích auditů aj.
- Znalost vyhlášky 132/2008 Sb. a 309/2005 Sb.
- Vzdělání min. SŠ technického směru
- Znalost AJ podmínkou
- Aktivní osobnost se zájmem se neustále vzdělávat, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, schopnost jednání se zákazníkem/dodavatelem

Pracovní náplň:
- Zodpovídá za řízení a hodnocení dodavatelů
- Zpracovává interní řídící dokumentaci k evidenci, hodnocení a řízení dodavatelů podle závazné obecné a interní legislativy a požadavků zákazníků
- Zajišťuje styk s dodavateli v oblasti jejich obecných kvalifikací, plánování auditů, hodnocení aj.
- Spravuje databázi dodavatelů v příslušném SW a provádí aktualizaci dat
- V rámci společnosti spolupracuje při vyhledávání nových dodavatelů aj.
- Aktivní činnost interního i externího auditora

Nabízíme:
- Zázemí velmi silné společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren

Zašlete životopis a foto na hronkova@cezenergoservis.cz nebo info na 381 103 013.
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o., Bc. Lenka Hronková, MBA, hronkova@cezenergoservis.cz, +420 725 693 659,381 103 013