Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Investment manager

referenční číslo: 12326 | aktuálnost: 31. 10. 2016

Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci?
Preferujete zaměstnavatele, kde se setkáte s lidským přístupem a dobrým kolektivem?

Investiční společnost pohybující se v oblasti obnovitelných zdrojů energie a pronájmu nemovitostí ráda uvítá nového kolegu/kolegyni na pozici:

INVESTMENT MANAGER

Náplň práce

  • Ohodnocení projektů z ekonomického, daňového a právního hlediska
  • Vyhledávání relevantních informací k zadaným projektům, příprava právních dokumentů a dalších dokumentů spojených se zakázkou
  • Vedení jednání s obchodními partnery, právníky, daňovými poradci, exekutory
  • Zpracování dat ve Word a Excel (harmonogramy, reporting, cash flow, protokoly,..)
  • Spolupráce na ocenění a procesování projektu s jednateli společnosti
  • Plánování, organizování a podpora realizace strategie projektu
  • Řízení dalších samostatných úkolů

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání (vítané jsou obory jako ekonomika, finance nebo management)
  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • Výbornou znalost MS Office
  • Praxi v oblasti obchodu nebo investičních příležitostí
  • Obchodně orientovanou osobnost, zaměřenost na dokončení úkolu
  • Organizační a koordinační schopnosti, samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní prosperující společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Lidský přístup
  • Zaučení do všech nutných procesů a postupů
  • Odměnu založenou na výkonu
  • Lokalita: Plzeň (nebo Praha - k jednání)
  • Uvítáme, pokud nám společně s životopisem na adresu kotrbova@acjobs.cz zašlete i Vaši fotografii

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha