Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektrikář – výrobní stroje

referenční číslo: 8011 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti s údržbou CNC strojů nebo automatických linek? Hledáte novou práci jižně od Brna se zaměřením na elektro? Chcete se dále v oboru rozvíjet a rozšiřovat si vědomosti? Pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ – VÝROBNÍ STROJE čeká právě na Vás

Úspěšná mezinárodní společnost hledá nové kolegy na pracovní pozici:

ELEKTRIKÁŘ – VÝROBNÍ STROJE (24 - 30 000,- Kč)

Náplň práce

  • Elektromechanická údržba výrobních strojů
  • Opravy dle technické dokumentace
  • Provádění preventivních prohlídek
  • Evidence provedených oprav a prohlídek
  • Práce v 3směnném provozu

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti s opravami strojů nebo linek výhodou
  • Platnou vyhlášku 50 min. §6
  • Německý jazyk výhodou
  • Ochotu pracovat v 3směnném provozu

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • Finanční odměny
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha