Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér s AJ – elektro

referenční číslo: 9135 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte alespoň částečnou praxi jako konstruktér a do budoucnosti tyto vize?

  • pracovat pro perspektivní mezinárodní společnost
  • pracovat s moderními technologiemi
  • využívat aktivně anglický jazyk
  • možnost se dále profesně vzdělávat

Pokud ano, rádi Vaše představy splníme

Mezinárodní automotive společnost pro své nové vývojové centrum hledá šikovné nadšence na pozici:

KONSTRUKTÉR s AJ – ELEKTRO (od 28.000,- Kč dle praxe)

Náplň práce

  • konstrukční návrhy, vývoj a inovace software a hardware společnosti
  • šance podílet se na velmi specializovaných projektech
  • komunikace napříč odděleními (i v zahraničí)
  • tvorba 3D výkresů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • středně pokročilou znalost AJ
  • znalost programování C, mikroprocesorové aplikace

Nabízíme:

  • zázemí stabilní uznávané společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • využití cizích jazyků na denní bázi
  • možnost seberealizace a dalšího profesního vzdělávání

Lokalita: Praha - Zličín, Berounsko

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha