Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11376220723 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Pro významnou strojní výrobní společnost vzdálenou cca 30 km od Plzně, otevíráme zajímavou karierní příležitost:

VEDOUCÍ TECHNOLOGIE-OBRÁBĚNÍ/SVAŘOVÁNÍ/LAKOVÁNÍ

Nabízíme:
-možnost působit v renomované moderní společnosti
-smlouvu na dobu neurčitou
-nadstandardní finanční ohodnocení rostoucí se zkušenostmi
-5 týdnů dovolené
-příspěvek na dopravu
-dotované obědy
-letní a vánoční prémie

Náplň práce:
-denní komunikace s oddělením konstrukce a vývoje v NJ
-převzetí technologických postupů z centrály a jejich zavedení v novém závodě
-mapování technologických postupů a návrh na jejich optimalizaci
-samostatná tvorba technologických postupů jednotlivých operací

Očekáváme:
-SŠ/VŠ technického směru
-znalost procesů obrábění, svařování a lakování
-delší zkušenost na technické pozici ve strojní společnosti
-výborná znalost technické dokumentace
-znalost SAP výhodou
-NJ či AJ na komunikativní úrovni

Zájemci o bližší jednání k uvedené pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: hajkova@perasperagroup.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D., Markéta Hájková, hajkova@perasperagroup.cz, +420 607 043 747