Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Účetní s AJ – mzdová agenda

referenční číslo: 12687 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Máte praxi jako mzdová účetní a domluvíte se anglicky?

Výrobní společnost s dobrým jménem na trhu, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

ÚČETNÍ s AJ – MZDOVÁ AGENDA

Náplň práce

  • Zpracování mezd zaměstnanců společnosti
  • Evidence dokladů
  • Zapracování dat do účetního systému
  • Komunikace s úřady státní správy
  • Příprava podkladů pro roční zúčtování daně

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Znalost legislativy mzdové agendy
  • Praxi na pozici mzdové účetní
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zodpovědnou práci
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Lokalita práce v Olomouckém kraji

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha