Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Ředitel výroby – velké technologické celky

referenční číslo: 12104 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Jste zkušený manažer strojírenské výroby větších technologických celků? Máte pocit, že máte dostatek elánu na velké činy? Nebojíte se převzít běžící projekty, i když jste nebyl u jejich počátku? Nebojíte se postavit za všechny své podřízené a taky někdy proti všem, kdo nedodržují pravidla zaměstnavatele? Takového kandidáta hledáme

Náplň práce

  • Zodpovědnost za organizaci práce ve výrobním provoze
  • Realizace strojírenských projektů ve výrobě
  • Úzká spolupráce s personálním úsekem při plánování optimálního počtu zaměstnanců
  • Spolupráce na zpracování ročního plánu a cílů
  • Zodpovědnost za vhodné pracovní podmínky a prostředky pro své podřízené

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání s technickým zaměřením
  • 5 let praxe jakou vedoucí ve strojírenském provozu se zpracováním kovů (dělení, tváření, spojování)
  • Praxi ze strojírenského provozu s kusovou výrobou velkou výhodou
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Seberealizaci pro náročného člověka na dosahování cílů
  • Zázemí významné společnosti se zvučným jménem na trhu
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup: po dohodě
  • Místo výroku práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha