Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ACE Consulting, s.r.o.

Významná nadnárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou elektronických a mechatronických produktů nabízí schopnému, samostatnému a motivovanému kandidátovi skvělou pracovní příležitost na pozici technik správy budov.

Technik správy budov

referenční číslo: 930091F3 | aktuálnost: 16. 1. 2017

Náplň Vaší práce bude představovat:

  • technická správa budov, jejich vybavení a periferií
  • dohled nad systémy pro kontrolu spotřeb a energií
  • zabezpečování nezbytných oprav a požadovaných úprav budov
  • projektová koordinace externích dodavatelů
  • správa dokumentace k budovám a jejich vybavení.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření (stavební výhodou)
  • zkušenost z oblasti správy budov, technického dozoru či energetiky
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • zkušenost s projektovým řízením výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme:

  • jisté zázemí ve stabilní a prosperující společnosti s mnohaletou tradicí na trhu
  • atraktivní finanční ohodnocení, zajímavý bonusový systém s měsíčními benefity a ročními prémiemi
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a řadu sociálních benefitů zajišťujících rovnováhu mezi pracovním a osobním životem
  • individuální rozvojové semináře a jazyková školení.

Region: Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Energetika, Strojírenství

Specializace: energetik, provozní inženýr, provozní mechanik, project manager, technik ve strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha