Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INF, s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10562310795 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Znalost ASP.NET nebo Windows Form/WPF, jazyka C# a prostředí Visual studio. Znalost MVC, Entity Framework. Analytické schopnosti, znalost návrhu databází a objektově orientovaného návrhu. Znalost HTML, CSS a JavaScriptu, SQL a základů XML, angličtiny na úrovni čtení dokumentace. Zkušenost s programováním v C# / ASP.NET min. 3 roky. Výhodou: znalost HTML a CSS 3, TypeScript, LESS, moderních webových frameworků. Zkušenost s vývojem responzivních webů. Možnost 10-20% prac. doby pracovat na svých inovacích. možnost vzdělávání (AJ, odborné znalosti, soft-skills, konference), flexibilní prac. doba/práce z domu, placené přesčasy, firemní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené. Kontakt telefonicky/e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

INF, s.r.o., Bc. Zuzana Štulírová, jobs@infnet.net, +420 572 551 020,775 567 521

Odpovědět na inzerát