Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SIMIX HR s.r.o.

Montážní dělníci elektronických zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11466840742 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Pracovní náplň: montáž a kompletace autorádií, pájení, šroubování, kontrola výrobků. Pracovní agentura Simix HR s.r.o. hledá pro společnost Panasonic kandidáty na pozici Operátor/ka ve výrobě. Nástup možný ihned. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 727 977 980, popř. zašlete životopis na: naborovecentrum@simixcz.cz nebo nás ihned navštivte v našem náborovém centru - 1. patro OC GRAND, Nám. Republiky 1400, Pardubice.
Požadujeme: flexibilitu, ochotu pracovat na směny, manuální zručnost a zájem učit se novým věcem, spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup k práci, praxe ve výrobě výhodou.
Nabízíme: zázemí stabilní mezinárodní společnosti, získání praxe, zajímavé finanční ohodnocení, čisté, klimatizované pracoviště.
"Náborový příspěvek 2 000,- Kč po 3 měsících, více informací na www.simixcz.cz" .

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SIMIX HR s.r.o., Náborové centrum, naborovecentrum@simixcz.cz, +420 800 260 062