Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Geomine a.s.

Specialisté v oblasti personálního řízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11453700734 | aktuálnost: 20. 9. 2016

Společně s výrobním ředitelem a pod vedením personálního ředitele skupiny Conteg budete v rámci výrobního závodu Geomine zodpovídat za realizaci fungujících a implementaci nových personálních procesů, aktivně se podílet na náboru pracovníků. Budete spravovat data o zaměstnancích a zajišťovat kompletní personální administrativu.

Využijete Vaše praktické zkušenosti z personální práce v malé a střední společnosti. Uplatníte u nás zkušenosti s náborem nových pracovníků, vstupními a výstupními pohovory se zaměstnanci, znalosti se zpracováním interní dokumentace a pracovně právních dokumentů, se zajištěním odborného vzdělávání. Díky dobré znalosti MS Office budete schopen efektivně vytvářet reporty dle požadavků a potřeb vedení firmy. Podporu vedoucích zaměstnanců a personální agendu nezvládnete bez znalosti Zákoníku práce a souvisejících předpisů.

Hledáme zkušeného personalistu s vysokou mírou empatie schopného aktivně a pozitivně komunikovat se zaměstnanci na všech úrovních.

Na Vaše životopisy se těšíme na emailu kristyna.kucharova@geomine.cz či na Vaše zavolání na telefonu +420 725 791 536.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail