Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11399250754 | aktuálnost: 9. 9. 2016

http://eudeska.justice.cz/v%C3%BDb%C4%9Brov%C3%A1-%C5%99%C3%ADzen%C3%AD

V rámci uvedeného služebního místa bude státní zaměstnanec – vedoucí oddělení vykonávat následující činnosti. Zajištění správy budov ministerstva, zajištění technického servisu. Příprava a provádění výběrových řízení pro investiční a neinvestiční akce v rámci působnosti odboru správy úřadu, příprava investičních záměrů. Příprava a kontrola podkladů k výběrovým řízením pro zakázky malého rozsahu. Příprava podkladů pro uzavření smluv k veřejným zakázkám, realizovaným odborem správy úřadu. Zajištění kontroly prováděných prací, odsouhlasení rozsahu prací a faktur za provedené práce vztahujících se k provozu a údržbě budov MSp. Zpracování dislokačních opatření na ministerstvu a zabezpečení jejich realizace. Kontrola činností v souvislosti s provozem podatelny, výpravny, rozmnožovny a v souvislosti s evidencí majetku. Kontrola věcné správnosti faktur. Vystavování objednávek na nákup provozně-technického materiálu a na zajištění činností souvisejících se správou budov a majetku. Zajištění realizace stavebních akcí v budovách ministerstva – dozor, kontrola postupu, schvalování faktur za provedené práce. Zajištění a kontrola provozu Justičního areálu Na Míčánkách.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 990 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail