Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Pracovník v hobby marketu, oddělení obkladů

(referenční číslo: 7-21-208229/JD)

Pro našeho klienta - hobby market sídlící v Českých Budějovicích - hledáme pomocné pracovníky na výpomoc v oddělení obkladů.

Náplň práce:

  • pomocné práce na oddělení
  • pomoc zákazníkům

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost
  • manuální zručnost
  • časová flexibilita
  • zkušenost v oboru stavebnictví výhodou

Nabízíme:

Benefity:

  • směny dle dohody

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 85 Kč / měsíc
Region: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví, projekce, architektura
Typ nabídky: Zaměstnání