Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Personální referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11492580759 | aktuálnost: 27. 9. 2016

Náplň práce :
inzerování volných pozic,spolupráce s ÚP,
aktivní vyhledávání vhodných uchazečů na dané pracovní pozice,
každodenní komunikace s uchazeči o zaměstnání,
příprava a realizace výjezdů do náborových lokalit
návrh strategie reklamních náborových aktivit,
monitorování situace na trhu práce,
administrativa a reporting

Co od Vás očekáváme?
Min. SŠ vzdělání s maturitou,
velmi dobrou znalost práce s PC – MS Office/OpenOffice, internet
ŘP skupiny B – aktivní řidič,
komunikační,organizační a argumentační dovednosti,
reprezentativní vystupování
proaktivní přístup,pozitivní myšlení,
schopnost pracovat samostatně i v týmu,
časovou flexibilitu,odolnost vůči stresu,

Uvítali bychom praxi na obdobné pozici a znalost NJ / AJ. Práce je však vhodná i pro absolventy a pro OZP

Nabízíme:
různorodou práci na HPP,příp. možno i na zkrácený úvazek
místo výkonu práce – Plzeňský kraj,posléze celá ČR
nástup dle dohody co nejdříve
zajímavé finanční ohodnocení
služební telefon,PC a automobil
prostor pro uplatnění vlastních nápadů a jejich realizace
zázemí stabilní společnosti a podporu profesionálního týmu kolegů

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete motivační dopis a životopis s fotografií na cvpl@bohemia-manscraft.cz. Do předmětu uveďte "Náborář" a kód pozice P7939

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha