Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BEL Sýry Česko a.s.

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11251520724 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Náplň práce:
- Implementace a participace na rozvoji všech prvků tvořících finanční a provozní řízení v závodě
- Poskytování efektivního poradenství managementu společnosti při vykonávaní jejich činností směrem s cílem dosáhnout finanční a provozní cíle
- Příprava analýz a informací potřebných pro nákladové řízení společnosti
- Příprava rozpočtu závodu, plánování a konsolidace výrobních nákladů a doporučení k optimalizaci obchodních rozhodnutí
- Komplexní analýza nákladových rozdílů s cílem optimalizovat výrobní proces
- Optimalizace nákladů za účelem zlepšování výkonnosti podniku
- Analýza výrobních nákladů (spotřeba prvotních surovin, obalů, energie, jako i běžných výdejů)
- Plánování a kontrola klíčových indikátorů výkonnosti závodu a jejich vyhodnocení
- Identifikace a hodnocení konkrétních rizik

Požadavky:
- Ukončené vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
- Minimálně 3 roky pracovních zkušeností v oblasti výrobního resp. finančního controllingu, ideálně ve výrobním závodě
- Anglický jazyk - plynulá znalost slovem i písmem
- Microsoft Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint) - pokročilý, znalost MS Access a SAP výhodou
- Výborné komunikační dovednosti a analytické myšlení
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, příspěvek na penzijní pojištění nebo Multisport kartu nebo Flexi passy, týden dovolené navíc, skupinové rizikové pojištění

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha