Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11221600783 | aktuálnost: 6. 8. 2016

PORADCI PRO FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ
Náplň práce: aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, odpovědnost za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta. Potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu. Získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci. Stanete se odborníky v oboru financí a obchodu. Odměňování je nastaveno velmi korektně (základní příjem + odměny z obchodu) a není stanoven mzdový strop. Zkušenost je výhodou, místo výkonu - Vsetín, Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm.
Nabízíme: Možnost spravovat kmen klientů , uznání okolí, kvalitní zázemí,motivační odměny,stáže v zahraničí , mobilní tarif,bezplatné vzdělávání, denní podpora odborného manažera. Kvalitní zázemí pobočky.
První kontakt: telefonicky - p. Komínek, tel.: 731 544 619 v době od 9:00 do 18:00 h. nebo e-mailem na: pavel.kominek@poradce.nn.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail