Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MemBrain s.r.o.

Specialisté v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11530160790 | aktuálnost: 10. 11. 2016

MemBrain s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výzkumná organizace, která je součástí skupiny MEGA (předního světového dodavatele elektromembránových technologií) a aktuálně hledá specialistu na prodej svých produktů.

Náplň práce a odpovědnost za:
" Celosvětový prodej technologických řešení a plnění plánů prodeje
" Jednání se zákazníky, tvorba nabídek, vedení obchodních případů
" Uzavírání obchodních smluv a posilování tržní pozice v daném segmentu
" Koordinaci činností s ostatními útvary společnosti
" Provádění průzkumů trhu včetně analýzy konkurence
" Návrhy marketingových opatření a podnětů pro výzkum a vývoj
" Marketingová prezentace firmy, segmentu i produktů
" Účast a prezentace společnosti na výstavách a veletrzích

Požadujeme:
" VŠ (případně i SŠ) chemického, technického či ekonomického směru
" Zkušenosti s obchodními a marketingovými aktivitami
" Zkušenost s prodejem technologických řešení či technologií výhodou
" Praxe v oblasti chemického inženýrství či procesního inženýrství výhodou
" Plynulá angličtina i v technické terminologii, znalost ruského jazyka výhodou
" Uživatelská znalost MS Office, Internet, CRM Microsoft Dynamics výhodou
" Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič/ka
" Orientace na zákaznické potřeby a marketing
" Silná vůle prosadit se, vzdělávat se a uspět
" reprezentativnost, vynikající prezentační, komunikační a koordinační dovednosti, aktivita, flexibilita, ochota cestovat, loajalita, diplomacie

Nabízíme:
" Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how"
" Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností
" Smluvní plat s motivujícím ohodnocením ve vazbě na dosažené prodejní výsledky
" Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
" Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileům, služební byty.

Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem případně Pardubice (dle dohody)
Termín nástupu: ihned příp. dle dohody
Informace o společnosti: www.membrain.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

MemBrain s.r.o., Jana Čeledová, kariera@membrain.cz