Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

UVM interactive, s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10682360711 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Náplň práce:
• koordinace a řízení projektů
• řízení harmonogramu, rozpočtu a kvality projektů
• dohled nad realizací jednotlivých fází projektu
• komunikace se zákazníky a v rámci projektových týmů
• vyhodnocování a reporting výsledků
Naše požadavky:
• velmi dobré komunikační, vyjednávací a vůdčí schopnosti
• vysoké pracovní nasazení
• analytické schopnosti, přehled v oblasti marketingu, SW řešení a webdesignu (výhodou)
• spolehlivost, pečlivost a samostatnost
Extra body získáte za:
• přehled v oblasti online marketingu a tvorby webů či aplikací
• praxe z firmy zaměřené na webdesign, internetový marketing apod.
• zkušenosti s jednáním s klienty
Novému pracovníkovi nabízíme:
• pružnou pracovní dobu
• zajímavé (motivující!) platové podmínky odvíjející se podle praxe
• prostor pro vlastní iniciativu a kreativitu
• práce v týmu odborníků
• přátelskou atmosféru v menším kolektivu a slušné jednání
• krásné kanceláře v centru Liberce
Pracovní poměr předpokládáme na plný úvazek.
Pracovním místem sídlo společnosti v Liberci (stylový areál Werk kousek od Babylonu).
Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a ozvěte se nám. Zašlete nám svůj životopis a důvody, proč si máme vybrat právě Vás ;) Odpovíme každému a v co nejkratší době.
Vaše životopisy zasílejte na adresu: voplakal@uvm.cz nebo skrze formulář na webových stránkách.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

UVM interactive, s.r.o., Ing. Lukáš Voplakal, voplakal@uvm.cz, +420 777 045 932