Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11380810763 | aktuálnost: 7. 9. 2016

NÁPLŇ PRÁCE: metodik a administrátor vnitřního systému hodnocení akademiků - systém ETMS (Excellent top manager system), metodická spolupráce s IT specialistou - údržba a vývoj systému ETMS, spolupráce na tvorbě rozpočtu, kontrola aktuálního čerpání z jednotlivých nákladových středisek, metodická správa aplikace Webmailer
POŽADAVKY: VŠ vzdělání min. Bc. ekonomického směru, nadstandardní znalost MS Excel podmínkou, MS Access a IT zkušenosti výhodou, komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, pečlivost, schopnost systematické práce, vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup k plnění úkolů
Práce vhodná pro absolventy, praxe na obdobné pozici výhodou
PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení (zkušební dobou 3 měsíce), předpokládaný nástup 10.10.2016 nebo dle dohody
NABÍZÍME: odpovídající mzdové ohodnocení, nástupní mzda dle mzdového tarifu 20.000 Kč, po zapracování možné navýšení, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, 6 týdnů dovolené
POŽADOVANÉ DOKLADY:strukturovaný životopis, motivační dopis, přihláška do VŘ (ke stažení na www.vstecb.cz nebo na kontaktním e-mailu), ostatní doklady budou uchazeči vyzváni předložit k osobnímu pohovoru. Termín pro podání přihlášky: do 5.10.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha