Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mektec CZ s.r.o.

Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11111840724 | aktuálnost: 28. 10. 2016

VŘ dne 21.11.2016 v 9:00 hod. - zasedací místnost č. 101 (Úřad práce v ČB)
Požadavky: výuční list (v elektrotechnickém oboru velkou výhodou), dobrý zdravotní stav (dobrý zrak, jemná motorika, schopnost práce ve stoje), ochota pracovat v třísměnném provozu.
Náplň práce: kontrola flexibilních tištěných spojů (práce s mikroskopem), manipulace s drobnými komponenty. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro ženy.
Nabízíme: stabilní místo v silné společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, po zapracování zvýšení finančího ohodnocení, zaměstnanecké sociální výhody, týden dovolené navíc, zvýšené příplatky za směnnost, výroba ve 3-směnnénm či nepřetržitém provozu, benefit ve formě 13. a 14. plat, příspěvek na dojíždění, týden dovolené nad rámec zákona. nástup možný ihned

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 500 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha