Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROUTEK, občanské sdružení

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11425370720 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Od podzimu 2016 hledáme na zkrácený úvazek fundraseira/fundraiserku, jehož náplní práce bude aktivní vyhledávání nových dárců a udržování vztahů se stávajícími dárci a tvorba fundraisingových strategií.
Od začátku roku 2017 nabízíme navýšení úvazku o pozici produkční, jejíž náplní práce je realizace a koordinace benefičních akcí.
Požadujeme:
- velmi dobrou schopnost vést rozhovory s obchodními partnery
- schopnost samostatné práce zaměřené na plnění dohodnutých cílů
- velmi dobrá práce s kancelářským softwarem
- kreativitu a spolehlivost
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- časovou flexibilitu
- schopnost zrealizovat aktivitu od A až po Z
- zkušenost práce pro NNO výhodou
Nabízíme:
- náročnou smysluplnou práci plnou výzev a prostoru pro vlastní realizaci
- kreativní a zodpovědnou práci na zajímavých projektech
- možnost dalšího vzdělávání
- flexibilní pracovní dobu
- podporu kolegů při práci, příjemnou kulturu organizace i pracovní prostředí
- odměnu závislou na výsledcích práce (hrubá mzda 11000,- + odměny dle vykonané práce)
Náplň práce:
- aktivní vyhledávání a oslovování nových dárců, zejména formou osobního kontaktu
- udržování vztahů se stávajícími dárci
- podílení se na tvorbě strategií fundraisingu a zpracování fundraisingového plánu
- realizace a koordinace fundraisingových aktivit
- realizace a koordinace benefičních akcí
- spoluvytváření PR strategie
Nástup: na částečný úvazek ihned, od ledna 2017 navýšení na 1,0 úvazku

Výběrové řízení je dvoukolové. V prvním kole se hodnotí zaslaný životopis a motivační dopis. Další kola, ke kterým budou pozváni vybraní uchazeči, se budou konat na konci září 2016.
Přihlášky do výběrového řízení (strukturované CV a motivační dopis) posílejte do 23. 9. 2016 na zuzana@proutek.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 11 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha