Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CZECH-CONT s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9667710738 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Náplň práce: Vedení a organizace týmu svářečů, zámečníků, montážních dělníků, zajišťování požadavků na výrobu a kvalitu, dodržování technologických postupů a technických norem, dohled nad dodržováním BOZP a pracovní kázně zaměstnanců.
Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru (strojní,stavební), praxi s vedením kolektivu ve strojírenské společnosti, zkušenosti s technologiemi tváření a svařování (MAG), perfektní znalost výrobních postupů a technické dokumentace, uživatelská schopnost MS Office, schopnost rozhodovat se a motivovat, znalost NJ výhodou.
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou práci s dlouhodobou perspektivou, příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti.
Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, př. stravenky.
Kontakt: telefonicky - ÚT-ST 10-13 hod, e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail