Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer elektroúdržby

referenční číslo: 10824 | aktuálnost: 20. 10. 2016

Jste kombinací technicky smýšlejícího jedince a člověka, který rád přijme výzvu ve formě budování oddělení elektro údržby společnosti, zvučného jména? Přijmete rádi zodpovědnost za Vaše výkony? Pokud hledáte novou kariérní výzvu, pokračujte dále ve čtení

Perspektivní strojírenská výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

MANAŽER ELEKTROÚDRŽBY

Náplň práce

  • stanovení konceptu oddělení údržby
  • společně s technickým oddělením vypracovat plán elektro údržby
  • dodržování technických, finančních a personální cílů oddělení
  • sjednávání externích služeb údržby
  • vedení týmu oddělení údržby

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – technického směru
  • adekvátní zkušenost na pozici vedoucího údržby
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • platná vyhláška 50 paragraf 8
  • adekvátní zkušenosti s vedením týmu
  • postavení se krizovým situacím s chladnou hlavou

Nabízíme:

  • zaměstnání pod fungující společností
  • lákavé mzdové podmínky
  • zodpovědnou pozici s možností uplatnění vlastních nápadů a inovací
  • stravování dotované zaměstnavatelem
  • možnost vybudovat oddělení dle svých vlastních představ
  • propracovaný program benefitů pro každého zaměstnance
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha