Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

F-communication s.r.o.

Technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11464030749 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Do obchodu F-mobil.cz v Horažďovicích hledáme dobře naladěné, upovídané kolegy a kolegyně, kteří fnadí moderním technologiím a umí servisovat PC a mobilní telefony.Lidi, kteří rozumí lidem a nebojí se s nimi komunikovat, protože vědí, že přesně o tom je byznys! Vítáme nové nápady. Pokud jich budeš mít spoustu, vždycky je budeme chtít slyšet a rádi ti dáme prostor, abys pomohl/a své kariéře i bankovnímu kontu.

Náplň práce: servis mobilních telefonů a PC, aktivní prodej mobilních telefonů a příslušenství na prodejně

Co bys měl/a nabídnout: komunikativnost; ochotu být tu pro ty, kteří k nám přijdou utrácet; chuť pracovat a podílet se na chodu rozvíjející se firmy vlastní iniciativou a skutečnou pracovní aktivitou; přirozený obchodnický talent; otevřenou hlavu plnou toho, co nás ještě nenapadlo

Co nabízíme: hlavní PP, hrubou mzdu 14 000 - 20 000 Kč a rostoucí platové ohodnocení, firemní benefity v podobě slev na veškerý sortiment, možnost vyhrát mobilní telefony v rámci Mystery Shopping, práci v mladém a veselém kolektivu (s více než 20 zaměstnanci), otevřenou firemní kulturu, nástup možný ihned

Kontakt: 8:30 - 17:00 p. Potužník Jaroslav, tel.: 604 655 955, e-mail: potuznik@f-mobil.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Telekomunikace

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha