Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDUS, spol. s r.o.

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11543200791 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Místo výkonu: U hostivařského nádraží 556/12, 10200 Praha 10
Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den po předchozí domluvě na telefonním čísle 739 545 226.

Popis pozice:
Pracovník pro návrh a správu bezpečnostních systémů určených k ochraně majetku a osob.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání (elektro) technického směru– vhodné i pro absolventy
- Znalost AJ na velmi dobré úrovni
- Analytické myšlení, pečlivost a spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, časová flexibilita
- Ochota neustále se učit novým věcem
- Vyhláška 50/78 Sb. výhodou
- Orientace v návrhu bezpečnostních systémů výhodou
- Odolnost vůči stresu
- Trestní bezúhonnost
- Řidič. průkaz sk. B, zkušenost s městským provozem

Nabízíme:
- Práci v dobrém kolektivu,
- Mzda 30-35 tis. Kč dle osobního výkonu
- Možnost dalšího vzdělání,
- Zaměstnanecké výhody(stravenky, notebook, smartphone),
- Možnost profesního růstu spojená s růstem finančního ohodnocení.

Datum nástupu: Ihned

Místo pracoviště: Praha 10 - Hostivař

Pracovní úvazek: Plný úvazek

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

INDUS, spol. s r.o., Věra Hrkalová, vera.hrkalova@indus-czech.cz, +420 739 545 226