Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Project Manager - Brno

referenční číslo: 36192 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Pro našeho klienta, který je jedním z největších systémových integrátorů v České republice, hledáme silnou a dynamickou osobnost pro rozšíření našeho obchodního týmu na pozici Project Manager - Brno, který bude odpovědný za řízení dodávek služeb společnosti u klienta.

Náplň práce:
- vedení projektů dodávek a implementací řešení
- koordinace technických specialistů a subdodavatelů
- příprava nabídek a koordinace odborných vstupů
- zodpovědnost za kvalitu služby, dodržování termínů a rozpočtu
- kontrola kvality, pravidelné vyhodnocování profitability a reporting
- zlepšování efektivity dodávek a spokojenosti zákazníka
- úzká spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe v řízení projektů dodávky SAP řešení, případně IT infrastruktury
- praxe jako odborný SAP konzultant na několika projektech
- technický rozhled v IT infrastruktuře a zájem o další rozvoj znalostí
- proaktivní přístup v koordinaci projektového týmu i subdodavatelů
- znalost MS Excel, Word, PowerPoint, Outlook
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
- ŘP sk. B

orientaci na zákazníka, dobré komunikační a řešitelské schopnosti
- analytický přístup
- certifikace metodologie vedení projektů ASAP/PMI/ Prince výhodou
- certifikace ITIL výhodou

Nabízíme:
- HPP na dobu neurčitou
- motivující pracovní a platové podmínky
- možnost dalšího osobního růstu, školení, certifikace
- zajímavou práci v prostředí nadnárodní společnosti
- přátelský kolektiv
- pružná pracovní doba
- týden dovolené navíc
- stravenky
- vzdělávání
- kurzy AJ
- penzijní připojištění
- pracovní výročí
- příspěvek na MHD
- 3 sick days

Termín nástupu: dohodou
Místo pracoviště: Brno

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera12@karierasro.cz a uvádějte značku 2019/PM/SUS

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Management

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mgr. Ina Susha, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera12@karierasro.cz