Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti mezinárodní přepravní sítě zásilkových a expresních služeb, hledáme šikovné, spolehlivé a manuálně zručné brigádníky na NOČNÍ SMĚNY v Ostravě Heřmanicích. Náplň práce: - nakládka, vykládka a překládka zásilek - třídění zásilek, skenování balíků

Brigáda ve spediční společnosti - odpolední směny 90 Kč/h

referenční číslo: 7070 | aktuálnost: 23. 10. 2016

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti mezinárodní přepravní sítě zásilkových a expresních služeb, hledáme šikovné, spolehlivé a manuálně zručné brigádníky na ODPOLEDNÍ SMĚNY v Ostravě - Mariánských Horách.

Náplň práce:
- nakládka, vykládka a překládka zásilek
- třídění zásilek, skenování balíků

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- čistý výpis z rejstříku trestů (nutno doložit)
- fyzickou zdatnost, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme:

- dlouhodobou brigádu směny pondělí-pátek
- mzdu 90 Kč/hod.
- pouze ODPOLEDNÍ SMĚNY 14:00-22:00h, možnost prodloužení do cca 24:00h
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín (možnost výplaty týdně)
- příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- místo výkonu práce ul. Novoveská, Ostrava-Mariánské Hory

Místo pracoviště: Ostrava-Mar.Hory

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha