Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

IT Administrator

(referenční číslo: 11-10-206543/JD)

Máte IT vzdělání a pár let se v této oblasti pohybujete? Anglicky se domluvíte v jakékoliv situaci? Pokud ano, pak hledáme právě Vás do pozice

IT Administrátora

Vaší náplní práce bude kompletní správa HW a SW (PC, tiskárny, mobilní zařízení), správa globální infrastruktury serverů a AD domény ve spolupráci s externími partnery, implementovat a rozvíjet bezpečnost IT na základě best practices, aktivní podíl na globálních projektech IT infrastruktury, účast v dalším zavádění MS SharePoint ve společnosti a tvorba dokumentace pro usnadnění implementace nových projektů.

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • Znalost Microsoft technologie
  • Praxe v podobné pozici
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme:

Benefity:

  • pět týdnů dovolené
  • stravenky
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • výraznou slevu na firemní výrobky

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 Kč / měsíc
Region: Liberecký kraj
Obor: IT - správa systémů a služby
Typ nabídky: Zaměstnání