Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NET service solution, s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10061850741 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Kdo jsme:
Jsme prosperující česká společnost zaměřená na oblast vývoje software pro poskytovatele internetu v České republice a zahraničí.
Náplň práce:

  • Vývoj nových funkcí a úprava existujících aplikací se zaměřením zejména na správu rozsáhlých sítí poskytovatelů internetového připojení
  • Technická podpora stávajících zákazníků
  • Analýza požadavků a návrhy řešení
  • Vývoj nových projektů a zakázkových SW

Požadujeme:

  • Výborná znalost programovacího jazyka PHP 5
  • Znalost objektového programování v PHP 5 výhodou
  • Výborná znalost MySQL
  • Zkušenost s programováním web aplikací
  • Znalost Nette framework výhodou
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Práci v zajímavé a perspektivní oblasti poskytovatelů internetového připojení
  • Profesní růst
  • Pružnou pracovní dobu

V případě zájmu nám napište a zašlete Vaše CV na adresu info@net-service.cz,
případně nás kontaktujte telefonicky na č. 588 887 778.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

NET service solution, s.r.o., Pavel Zemánek, sales manager, info@net-service.cz, +420 588 887 778