Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Manažer R&D - Software Development

referenční číslo: __ | aktuálnost: 26. 10. 2016

Základní informace:

Divize R&D v Brně s několika desítkami pracovníků hledá liniového manažera pro softwarový vývoj. Máte zkušenost s vedením a motivováním lidí? Dokážete být vzorem a odrazem firemní kultury, ale zároveň máte jasně definované cíle, které jste schopen splnit? Pokud již působíte v R&D prostředí a hýříte nadšením pro nové projekty, pak se k nám neváhejte přidat

Náplň práce

- výběr nových zaměstnanců do cca 6členných týmů vývoje
- spoluúčast na tvorbě nabídek s obchodním oddělením
- vedle liniového vedení 6 týmů budete mít na starost i projektový management a finanční plánování
- people management Vás bude provázet dennodenně
- úzká komunikace s dalšími projektovými manažery, marketingovým a obchodním oddělením a stakeholdery je nezbytná
- být vzorem a odrazem firemní kultury a firemních hodnot
- orientace na businessově orientované cíle, ale také na lidský přístup
- ochota se neustále zlepšovat a pracovat na svém osobním i profesním růstu

Požadujeme:

- orientaci v technologiích Networkingu, Cloudu a SW vývoje
- znalost vývojového cyklu aplikací (SDLC), metodiky SW vývoje a dalších firemních procesů
- znalost vývoje v R&D prostředí
- prokazatelné schopnosti vedení lidí, stanovování a dosahování cílů
- schopnost budovat dobré a otevřené vztahy
- schopnost zajistit dobře fungující tým, který dokáže přinášet výsledky
- otevřenou mysl, ochotu pouštět se do nových příležitostí a výzev
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- nadstandardní finanční ohodnocení
- práci s nejmodernějšími technologiemi
- pružnou pracovní dobu s možností home office
- podporu vzdělávání, sdílení zkušeností i spolupráci s experty na danou problematiku
- možnost zahraničních cest v rámci společnosti
- nadstandardní balíček benefitů formou kafeterie (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pojištění, firemní jazykové i profesní vzdělávání, …)
- firemní teambuildingy

Mzda: 80 000 - 110 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Management

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha