Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROMA REHA, s.r.o.

Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11493960778 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pracovníka/pracovnici na pozici "DISPEČER SERVISU" - hlavním úkolem bude operativní řízení servisních techniků, externí komunikace se zákazníkem a příprava podkladů pro fakturaci. Nástup možný ihned.

Náplň práce: operativní řízení servisních techniků; řízení jednotlivých servisních zakázek; externí komunikace se zákazníkem; interní komunikace s ostatními firemními odděleními; dokumentování servisních případů v IS Helios Orange; příprava podkladů pro fakturaci; vyřizování reklamací, správa servisních smluv se zákazníky; nabídka pravidelných služeb zákazníkům.

Požadavky: SŠ vzdělání technického směru; min. řidičský průkaz sk. B; pokročilá znalost anglického jazyka; znalost MS Windows, MS Office; příjemné vystupování, výborné organizační a komunikační schopnosti; vysoké pracovní nasazení a orientace na zákazníka; samostatnost a ochota učit se novým věcem; spolehlivost, loajalita a časová flexibilita; výpis z rejstříku trestů; výhodou - znalost informačního systému Helios Orange, vyhláška č. 50/1978 Sb., §5 a výše, vyšší úroveň znalosti anglického jazyka, popřípadě dalších cizích jazyků.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a samostatnou práci v dynamickém prostředí české expandující společnosti; zaškolení, odborný a profesní růst; příjemné pracovní prostředí; zázemí stabilní a prosperující společnosti; bonusy za výsledky a splnění cílů.

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: kariera@promareha.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha