Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro známý internetový obchod s oblečením přijmeme pracovité a spolehlivé brigádníky na balení objednávek se zbožím. Brigáda není fyzicky náročná, je vhodná pro muže i ženy. Místo výkonu práce: Říčany u Prahy (výborná dopravní dostupnost od metra C - Háje). Směny: pondělí - pátek, ranní 7:00 do 15:30 hodin, odpolední 14:30 - 22:30 hodin. Možnost i víkendových směn 8:00 - 20:00 hodin.

Kompletace zboží - 107 Kč/h, výplata týdně

referenční číslo: 6999 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Pro známý internetový obchod s oblečením přijmeme pracovité a spolehlivé brigádníky na balení objednávek se zbožím. Brigáda není fyzicky náročná, je vhodná pro muže i ženy. Místo výkonu práce: Říčany u Prahy (výborná dopravní dostupnost od metra C - Háje).

Směny: pondělí - pátek (ranní 7:00 - 15:00, odpolední 14:30 - 22:30 hodin), sobota - neděle (8:00 - 20:00). Možnost výběru směn.

Požadujeme:

- spolehlivost, pracovitost
- časovou flexibilitu

Nabízíme:

- mzdu: 107 Kč/hod
- týdenní vyplácení mzdy
- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
- čisté, nové a příjemné pracovní prostředí
- dlouhodobou spolupráci

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Kontrakt

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail