Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VYSSPA Sports Technology s.r.o.

Hlavní stavbyvedoucí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11164950746 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Kontaktní osoba:
životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.matejickova@vysspa.cz

Ucházet o zaměstnání se mohou pracovníci z celé ČR, zaměstnavatel poskytuje příspěvek na ubytování či dopravu.
Náplň práce:
pokládka umělých povrchů na veřejných sportovištích a dětských hřištích:
umělá tráva
litý polyuretan
akrylátová stěrka apod.
přebírání staveniště od zákazníka

Požadujeme:
minimálně vyučení v jakémkoliv technickém oboru ukončené maturitou
praxe ve stavebnictví
kontrola, vedení pracovního týmu
zkušenosti s obsluhou strojů na pokládku umělých povrchů velkou výhodou
koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací
čistý trestní rejstřík
řidičské oprávnění skupiny B (C výhodou)
časovou flexibilitu
technickou zdatnost
samostatnost při plnění zadaných úkolů, důslednost a odpovědnost
zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
ochotu cestovat

Nabízíme:
zajímavou stabilní práci v mladém kolektivu
odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků

služební automobil k osobnímu užívání
4 týdny dovolené
stravenky
firemní telefon

Místo výkonu práce: Plzeň/ČR

Mzda:
30 000,- - 40 000,- Kč

Mgr. Michaela Matějíčková, životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.matejickova@vysspa.cz.

NÁSTUP IHNED

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha