Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojář mobilních aplikací

referenční číslo: 11608 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Jsi zapálený do vývoje pro platformu iOS nebo Android? Máš zkušenosti s vývojem server- client aplikací? Chceš pracovat ve společnosti kde dobrá firemní kultura není jen prázdné slovo?

Tak nám pošli své CV ještě dnes

VÝVOJÁŘ MOBILNÍCH APLIKACÍ

Náplň práce

  • Vývoj aplikací pro platformy iOS a Android
  • Vývoj multiplatformních mobilních aplkací
  • Vývoj a údržba backend serverů
  • Vývoj agilní metodikou SCRUM

Požadujeme:

  • Dobrá znalost jedné z platforem iOS/Android
  • Zkušensoti s vývojem client- server aplikací
  • Ochota učit se nový věcem
  • Týmového ducha

Nabízíme:

  • 13. mzda, 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky ve formě Cafeterie
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha