Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Referent nákupu - i absolvent

referenční číslo: 9002 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zájem o práci v perspektivní mezinárodní společnosti, kde budete mít možnost uplatnit svou pokročilou znalost německého jazyka?

Přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

REFERENT NÁKUPU - i ABSOLVENT

Náplň práce

  • zajištění nákupu materiálu dle požadavků
  • zajištění dodávek a komunikace s dodavateli v němčině
  • kontrola termínů
  • spolupráce v rámci mezinárodního týmu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s prací obdobné náplně výhodou
  • aktivní znalost německého jazyka podmínkou
  • chuť zodpovědně pracovat na svěřených úkolech
  • technické myšlení a prezentační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce s PC

Nabízíme:

  • práce pro dynamickou zahraniční společnost
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • možnost využití cizího jazyka v zaměstnání
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 16 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha