Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Hettich ČR k.s.

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11454550745 | aktuálnost: 20. 9. 2016

Pracovní náplň:
-Administrativní podpora personálního oddělení
-Recruitment a s tím související personální činnosti zajišťované pro vybranou skupinu pracovníků společnosti
-Koordinace a monitoring procesu zapracování nových pracovníků
-Podpora při zpracovávání podkladů pro měsíční personální reporting
-Spoluzodpovědnost nad dodržováním zákoníku práce a interních směrnic
-Jednání s úřady práce a dalšími relevantními organizacemi
-Podpora v oblasti talentmanagementu

Požadavky:
-SŠ / VŠ humanitního směru, zaměření na lidské zdroje výhodou
-Analytické myšlení
-Zkušenosti z oboru personalistiky min. 2 roky
-Znalost Zákoníku práce
-Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
-Znalost AJ nebo NJ podmínkou
-Výborné organizační a komunikační schopnosti
-Ochota učit se novému
-Aktivní přístup k práci
-Pečlivost, přesnost, časová flexibilita

Nabízíme:
-Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
-Odpovídající mzdové ohodnocení
-Bonusový systém
-Odborný rozvoj
-5 týdnů dovolené
-Dotované stravování
-Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších

Mgr. Věra Munzarová
Telefon: (+420) 566 652 175
E-mail: personal_hcr@de.hettich.com
Hettich ČR k.s. , Jihlavská 3, 591 01 Žďár nad Sázavou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha