Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Administrativní pracovník/CE s AJ

referenční číslo: 12590 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Jste absolventem/absolventkou střední nebo vysoké školy a hledáš své první zaměstnání? Domluvíte se bez problémů anglicky? Baví Vás písemná a telefonická komunikace a to i mezinárodní?
Pak stačí jediné Zaslat svůj životopis na níže uvedený e-mail
Rodinná firma sídlící v Hradci Králové hledá posilu na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE s AJ

Náplň práce

  • vyřizování a správa agendy společnosti
  • písemné i telefonické vyřizování objednávek - v češtině i v angličtině
  • koordinace dopravy pro objednané zboží
  • kontrola dokumentů, vedení evidence

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • angličtinu na velmi dobré úrovni
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • smysl pro pořádek, dobré organizační schopnosti
  • příjemné vystupování, komunikativnost

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • stravenky
  • služební počítač a telefon
  • dobrou dostupnost od zastávek veřejné dopravy
  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Mzda: 14 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha