Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seonet Multimedia s.r.o.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11377930736 | aktuálnost: 10. 11. 2016

  • SŠ, práce vhodná pro studenty VŠ (obor IT) nebo absolventy SŠ, velmi dobrá znalost práce na PC , znalost FTP, mysql, DNS.

Náplň práce: podpora koncovým uživatelům, podpora technického úseku.
Mzda 21 000 - 30 000 Kč, práce možná na pracovní smlouvu /DPP/ DPČ, pracovní doba dle dohody, plný či zkrácený úvazek dle domluvy, práce možná i z domu (Home office), nástup ihned, KO: Turková Lucie Bc., životopis zašlete na e-mail: jobs@seonet.cz. Uchazeč bude kontaktován, zda je vhodným kandidátem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 21 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

Seonet Multimedia s.r.o., Bc. Lucie Turková, jobs@seonet.cz