Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior programátor C++

referenční číslo: 5484 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenost s vývojem v jazyce C++? Baví Vás pracovat v linuxovém prostředí? Preferujete přátelskou a neformální atmosféru ve společnosti?

Pokud odpovídáte na dané otázky kladně, tak hledáme právě Vás

JUNIOR PROGRAMÁTOR C++

Náplň práce

  • Vývoj aplikací za pomoci C++
  • Spolupráce v týmu vývojářů
  • Analýza a technická dokumentace
  • Projektová činnost
  • Reporting nadřízenému

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým či IT zaměřením
  • Zkušenosti s programováním v C++
  • Teoretickou znalost vývoje v prostředí OS Unix/Linux
  • Schopnost čtení technické dokumentace v angličtině
  • Zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • Příležitost k profesnímu vzdělávání a seberozvoji
  • Stravenky a systém odměn
  • Neformální prostředí s přátelským klimatem
  • Místo výkonu práce: Brno nebo Praha

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha